Szkoła Podstawowa nr 13 w Wiśle Małej

Dyrektor: Adam Zuber
Strona WWW: szkola-wislamala.pl
E-mail: sp13@pze-pszczyna.pl

W oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej tworzymy dzieciom bezpieczne i przyjazne warunki wszechstronnego rozwoju fizycznego, emocjonalnego i umysłowego. Stwarzamy warunki do rozwijania zainteresowań i zdolności zgodnie z możliwościami dziecka, zachęcamy do działania, inspirujemy i motywujemy do aktywności. Uczymy tolerancji oraz szeroko pojętej integracji.
U nas:
- Koncentrujemy się na indywidualnym, twórczym rozwoju dziecka z uwzględnieniem jego aktywności w sferze fizycznej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej.
- Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka. Wspieramy jego aktywność i kreatywność, pomagamy w rozwoju jego talentów, wspieramy w pokonywaniu trudności i barier, we wszystkim uwzględniamy aktualne możliwości psychofizyczne dziecka.
- Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia w zgodzie ze sobą i środowiskiem.
- Stwarzamy pozytywny klimat emocjonalny - dzieci chętnie do nas przychodzą i dobrze się u nas czują.

UWAGA!

Do oddziałów przedszkolnych przyjmuje się dzieci w wieku 4-6 lat.

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 21

Rekrutacja ID: 124; Wersja: 9.137.297.1641 Harmonogram ID: 515;